Prohlédnuto

Blog categories

Elan SL Fusion ELX 11

Skvělá slalomová lyže, která je dostatečně sportovní a zároveň pohodová a tolerantní k chybám. Na této lyži vydržíte dělat krátké oblouky po delší dobu při stejném množství vydané síly a energie.

DélkaRádiusKrojení
16012.0121–68–104

Více informací

19 820,00 Kč

13 990,00 Kč S DPH

Ušetříte 5 830,00 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 5 000Kč
Doručení: 3-4 dny

Parametry

Sezóna2018/2019
Určeno promuž/unisex
Typ lyžařesportovní lyžař
ProfilArrow Rocker
Systém/podložkaFusion + podložka Arrow
VázáníELX 11.0 FUSION GW B85
Typ lyžeslalomka
Typ jádradřevěné Response Frame
TechnologieArrow, boční hrany RST, 2 vrstvy Ti, skluznice Nanotech

Více informací

Krátké slalomové oblouky představují základní dovednost každého pokročilého moderního lyžaře. SL Fusion jim poskytne maximální přilnavost hran, pohodlí, stabilitu, dynamiku a ovladatelnost. Je tolerantnější k chybám než SLX Fusion, je tedy vhodnější pro širší skupinu pokročilejších lyžařů. Díky moderní technologii Arrow, kterou tato lyže využívá, má skvělé jízdní vlastnosti. Tento model je vybaven bočnicemi RST, laminovaným dřevěným jádrem Response Frame, technologií Dual Ti. Je to skvělá lyže pro nadšence do klasického slalomu.

Technologie Arrow, využívá speciálně tvarované karbonové podložky a titanové strukturální vrstvy, jejichž vzájemné působení v konstrukci lyže umožňuje bleskově rychlou ovladatelnost lyže a naprostou přesnost. Do lyže je zabudován karbonový plát s profilem camber, který způsobuje rychlý přenos síly na špičku lyže. Tato energie přechází na titanovou vrstvu ve tvaru šipky a je okamžitě přeměněna na neuvěřitelně silný tlak na hrany.