Prohlédnuto

Blog categories

Latest posts

Nové Elan Porsche Design Amphibio Fusion EMX 12 19/20 Zobrazit větší
 • Novinka
Servis na 1. sezónu
ZDARMA

Elan Porsche Design Amphibio Fusion EMX 12 19/20

Nový model Elan Porsche Design dokonale kombinuje unikátní vizuální provedení a prvotřídní lyžařský výkon. Díky vylepšeným jízdním vlastnostem a karbonové výztuži posunou tyto lyže váš výkon na vyšší úroveň.

DélkaRádiusKrojení
17215.7121–73–104

Více informací

23 990,00 Kč

21 390,00 Kč S DPH

Ušetříte 2 600,00 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 5 000Kč
Doručení: 3-4 dny

Parametry

Sezóna2019/2020
Určeno proMuž/unisex
Typ lyžařeSportovní lyžař
ProfilAmphibio
Systém/podložkaFusion X + karbonová podložka
VázáníEMX 12.0 GW FUSION X BLK/MET
Typ lyžeAll-round
Typ jádraLaminované dřevěné
TechnologieTruLine, Boční hrany RST, Laminované dřevěné jádro, Karbon, Dvě vrstvy Ti, Fusion X, skluznice NanoTech

Více informací

 • Elan je pyšný, že v sezóně 2019/20 může spolupracovat s vyhlášeným studiem Porsche Design. Každý výrobek, který vzejde z jeho dílny, se vyznačuje extrémní přesností, špičkovou technickou úrovní a inovačními technologiemi. Pro všechny produkty od Porsche Designu je typická také inteligentní funkčnost a minimalistický design.
 • Řada Amphibio pro sezónu 2019/20 otevírá novou éru této kolekce univerzálních lyží, která se stále posouvá dopředu a využívá skvělé inovace. Velmi všestranné, dynamické a výborně ovladatelné lyže jsou určeny pro ty nejnáročnější a nejlepší všestranné lyžaře. Tato kolekce, proslulá svým nekompromisním výkonem, který zaručuje asymetrický profil Amphibio, dosahuje nyní ještě vyšší úrovně, a to díky technologii Amphibio Truline pro dokonalé oblouky. Nové vázání Fusion X pak umožnuje hladkou a neomezovanou pohyblivost. Řada Amphibio tak naprosto v ničem neslevuje a naopak slibuje vše potřebné k tomu, abyste se stali vládci svahů.
 • Amphibio Truline posunuje asymetrický design lyží na úplně novou úroveň díky strategickému rozložení materiálu přes hrany lyží. Konstrukční materiál je umístěn po celé délce vnitřní hrany lyže, což jí dodává větší stabilitu v oblouku, zatímco odebrání materiálu na vnější hraně pomáhá hladkému a snadnému provedení ideálního oblouku.
 • Tento model disponuje speciálně tvarovaným laminovaným dřevěným jádrem v celé délce lyže. Jedná se o mimořádně odolné jádro s výbornými reakcemi a s dlouhou životností, které se vyznačuje vynikajícím přenosem energie z hrany na hranu a univerzálností v různých podmínkách.
 • Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.
 • Dual Ti je sendvičové dřevěné jádro se 2 vrstvami titanalu. Tato konstrukce zaručuje špičkovou kontrolu nad lyžemi při jízdě na hranách a optimální pružnost lyží nejvyšší kategorie.
 • Systém Fusion je prvním skutečně integrovaným systémem lyžařského vázání na světě, který umožňuje rychlejší nasazení do oblouku a zlepšuje reakci lyží při přechodu z hrany na hranu.
 • FusionX je špičkové vázání nové generace od Elanu. Revoluční provedení s jediným spojem přináší snadnější ohyb mezi lyží a vázáním, což usnadňuje nasazení oblouku. O 30% lehčí konstrukce ve tvaru pyramidy je posílena titanalem pro ještě lepší výkon a přímou, údernou pohyblivost lyže při přechodu z hrany na hranu. Lyžování ve vyšších rychlostech bude nyní díky přímému přenosu sil zase o trochu preciznější.
 • Ke konstrukci unikátních lyží Porsche Design Elan Amphibio byly využity špičkové materiály a prvky jako např. speciální karbonová podložka umístěná pod novým systémem Fusion X, což dodává lyži nepřekonatelný výkon a skvělý cit pro jízdu.
 • NANOTECHNOLOGIE = SKLUZNICE S NAPROSTO ŠPIČKOVÝM SKLUZEM