Prohlédnuto

Blog categories

Latest posts

Nové Elan SLX Fusion X EMX 12 19/20 Zobrazit větší
  • Novinka
Servis na 1. sezónu
ZDARMA

Elan SLX Fusion EMX 12 19/20

Svižné a dynamické přechody z jednoho rychlého oblouku do druhého vám umožní lyže SLX Fusion, která je novou definicí “silné energie” a je doslova nabitá od špičky až po patku. Skvělá lyže pro rychlé a úzké oblouky.

DélkaRádiusKrojení
16012.2121–68–104
16512.8121–68–104

Více informací

22 990,00 Kč S DPH

Doprava zdarma při nákupu nad 5 000Kč
Doručení: 3-4 dny

Parametry

Sezóna2019/2020
Určeno proMuž/unisex
Typ lyžařePokročilý/sportovní lyžař
ProfilArrow Rocker
Systém/podložkaFusion X + karbonová podložka Arrow
VázáníEMX 12.0 GW Fusion X BLK/GRN
Typ lyžeSlalomka
Typ jádraDřevěné jádro Response Frame
TechnologieArrow, Boční hrany RST, Dřevěné jádro Response Frame, Dvě vrstvy TI, Fusion X, skluznice NanoTech

Více informací

  • Technologie Arrow využívá speciálně tvarované karbonové pláty a titanalové strukturální vrstvy, jejichž vzájemné působení v konstrukci lyže umožňuje bleskově rychlou ovladatelnost lyže a naprostou přesnost. Do lyže je zabudován karbonový plát s profilem camber, který způsobuje rychlý přenos síly na špičku lyže. Tato energie přechází na titanalovou vrstvu ve tvaru šipky a je okamžitě přeměněna na neuvěřitelně silný tlak na hrany.
  • Dřevěné jádro Response Frame je unikátní laminované dřevěné jádro sahající od špičky až po patku lyže. Střední část jádra je tvořena měkčím dřevem, kolem něhož je rám z tvrdého dřeva. Tato konstrukce zaručuje extrémní pevnost lyže a umožňuje poskytnout rozdílnou pružnost pro různé typy lyží.
  • Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.
  • Dual Ti je sendvičové dřevěné jádro se 2 vrstvami titanalu. Tato konstrukce zaručuje špičkovou kontrolu nad lyžemi při jízdě na hranách a optimální pružnost lyží nejvyšší kategorie.
  • Systém Fusion je prvním skutečně integrovaným systémem lyžařského vázání na světě, který umožňuje rychlejší nasazení do oblouku a zlepšuje reakci lyží při přechodu z hrany na hranu.
  • FusionX je špičkové vázání nové generace od Elanu. Revoluční provedení s jediným spojem přináší snadnější ohyb mezi lyží a vázáním, což usnadňuje nasazení oblouku. O 30% lehčí konstrukce ve tvaru pyramidy je posílena titanalem pro ještě lepší výkon a přímou, údernou pohyblivost lyže při přechodu z hrany na hranu. Lyžování ve vyšších rychlostech bude nyní díky přímému přenosu sil zase o trochu preciznější.
  • NANOTECHNOLOGIE = SKLUZNICE S NAPROSTO ŠPIČKOVÝM SKLUZEM