Prohlédnuto

Blog categories

Latest posts

Nové Elan White Magic QT ELW 9 15/16 Zobrazit větší
Servis na 1. sezónu
ZDARMA

Elan White Magic QT ELW 9

Tyto lyže jsou ideální volbou pro středně pokročilé lyžařky, kterým zaručí image elegantní dámy i v náročnějších podmínkách.

DélkaRádiusKrojení
14611.0119–72–100

Více informací

9 890,00 Kč

7 290,00 Kč S DPH

Ušetříte 2 600,00 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 5 000Kč
Doručení: 3-4 dny

Parametry

Sezóna2015/2016
Určeno proŽena
Typ lyžařeRekreační/pokročilý
ProfilEarly Rise Rocker
Systém/podložkaQuick Trick
VázáníElan ELW 9.0 gt
Typ lyžeAllmountain/allround
Typ jádraDřevěné SupraLite
TechnologieEarly Rise Rocker, WaveFlex, SupraLite Core, Fibreglass, Monoblock, QuickTrick

Více informací

  • Díky osvědčené technologii WaveFlex™ jsou tyto dámské lyže pružnější a poskytují velkou stabilitu v oblouku. Profil Early Rise Rocker umožňuje snadné provádění oblouků. Early Rise Rocker pro snadné lyžování a dřevěné jádro Supralight pro nižší hmotnost lyží.
  • Speciální konstrukce monoblock posouvá laminát úplně na hrany lyží a vytváří torzní rám. Ten je zárukou vynikajícího přenosu sil a lepší torzní stability.
  • Vyztužení z laminátu - umístěné buď pod nebo nad dřevěným jádrem lyže - optimalizuje pružnost lyže a zvyšuje její torzní tuhost.
  • Výsledkem mírného rockeru na špičce a na patce je kratší efektivní délka hrany lyží, která lyžařům umožňuje dělat oblouky s vynaložením menšího úsilí.
  • Pro technologii WaveFlexTM je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran. Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.
  • Systém Quick Trick se vyznačuje lepším systémem upevnění boty, díky kterému je možné nastavit délku vázání podle velikosti bot velmi snadno a rychle. Díky volnému ohybu je lyžování plynulé a snadné, se zvýšenou stabilitou.