Blog categories

Latest posts

Nové Elan SLX World Cup Plate Zobrazit větší
Servis na 1. sezónu
ZDARMA

Elan SLX World Cup Plate

17 811,00 Kč S DPH

Doprava zdarma při nákupu nad 5 000Kč
Doručení: 3-4 dny

Parametry

JádroWoodcore Response Frame
KonstrukceDual Ti
ParametryFIS
PodložkaEP 14 WC RACE
RockerCONVENTIONAL
Sezóna2017/2018

Více informací

Závodní sjezdové lyže ELAN SLX World Cup Plate - model 2017/2018

Model SLX World Cup Plate je naší reakcí na potřeby těch nejnáročnějších slalomových závodníků. Tato špičková závodní lyže odpovídající standardům schváleným FIS je k dispozic ve dvou délkách.

Tyto lyže mají nově konvenční profil, který má kontakt hrany se sněhem od špičky až po patku a zaručuje dobrou přilnavost hran, stabilitu a přenos sil po celé délce lyže.

Dále je model SLX Plate vybaven technologiemi jako bočnice RST, dřevěné jádro Response Frame, Dual Ti... Tyto lyže jsou ideální volbou pro lyžaře, kteří se neleknou strmých a zledovatělých svahů.

Rádius ≥11.5m při délce 157cm.
Úroveň lyžaře: EXPERT
100% upravené svahy

Lyže Elan GSX FIS umožňují dosažení vyšší rychlosti a vyznačují se extrémní přilnavostí hran pro dlouhé a rychlé oblouky obřího slalomu. Mají odlišnou konstrukci levé a pravé lyže, technologii Power Spine a profil Amphibio®. Tyto lyže schválené FIS jsou ideální volbou pro ty nejnáročnější závodníky v obřím slalomu. - See more at: http://www.elanskis.com/cz/product/GSX-FIS-plate.html#sthash.ZZcojD1D.dpufLyže Elan GSX FIS umožňují dosažení vyšší rychlosti a vyznačují se extrémní přilnavostí hran pro dlouhé a rychlé oblouky obřího slalomu. Mají odlišnou konstrukci levé a pravé lyže, technologii Power Spine a profil Amphibio®. Tyto lyže schválené FIS jsou ideální volbou pro ty nejnáročnější závodníky v obřím slalomu. - See more at: http://www.elanskis.com/cz/product/GSX-FIS-plate.html#sthash.ZZcojD1D.dpuf
Zařazení produktu

Pro koho: Pánské/Unisex
Typ lyže: Slalomka
Typ lyžaře: Profi Race, Race
Typ sjezdovky: Upravená
Barva: Bílá, Zelená, Černá
Typ jádra: Dřevěné jádro
Šířka lyže pod vázáním: 64 - 75 mm
Schváleno FIS: Muži, Ženy
Radius: Krátký (10-14m)
Včetně vázání: Ano, Ne
Vázání do - kg: 170 kg