Blog categories

Latest posts

Nové Dalbello Panterra 120 MS Zobrazit větší

Dalbello Panterra 120 MS

10 990,00 Kč S DPH

Doprava zdarma při nákupu nad 5 000Kč
Doručení: 3-4 dny

Parametry

Sezóna2017/2018
Šířka skeletu100/102mm
Flex index120
Přezky4 Alu
Vnitřní botičkaMyFit IF Comp

Více informací

Sjezdové boty Dalbello Panterra 120 MS

Vynikající univerzální lyžařské sjezdové boty pro na výkon zaměřené sportovní lyžaře. Vnitřní botičky jsou ve verzi MyFit IF Comp, umožňují 80%-ní přizpůsobení noze lyžaře. Díky vzpřímenému centrálnímu postavení a možnosti přepnutí na lyžování a chůzi jsou tyto boty vhodné pro celodenní používání a pro všechny druhy sjezdových disciplín. Flex index 120 s možností přepnutí do měkčího módu garantuje sportovní použití.

Základem je trojdílná konstrukce Cabrio:

nosný skelet z pevného materiálu - zajišťuje pevnou oporu nohy pro přesný a rychlý boční přenos sil směrem na hrany lyží, zabraňuje deformaci skeletu při ohybu boty a skvěle tlumí vibrace
anatomicky tvarovaná vrchní manžeta - umožňuje modifikovat flexi boty, aniž by byla ovlivněna boční opora nohy
vnější pružně uložený jazyk - stará se o přesné usazení nohy v botě obou módech Ski i Hike a zároveň usnadňuje nazouvání a vyzouvání
Díky použitému systému Variable Volume Fit je možné botu individuálně nastavit na šířku v nártu od 100 do 102 mm pomocí 1.přezky. Speciální nártová přezka Dynalink zajišťuje dokonalé usazení zadní části nohy a tím minimalizuje předozadní pohyb chodidla. Dále lze změnit výšku postavení paty a vertikálně nastavit pozici spoileru v oblasti lýtka.

Boční sklon horní části skeletu (canting) lze upravit otočným prvkem na vnějším kotníku. Fixaci nohy v horní části zajišťuje 40 mm široký velcro pásek. Podrážky bot mají výměnné prvky z materiálu Xtra-Grip a úpravu, jenž usnadňuje přesuny bez lyží a hlavně zabraňuje smekání bot při chůzi po hladkém povrchu.

Zařazení produktu

Pro koho: Pánské/unisex
Dynafit system: Ne
Typ lyžaře: Sportovní
Typ lyžařské boty: All mountain
Flexe lyžařských bot: 90-120, 120-Více
Šířka skeletu boty: 100, 101, 102