Prohlédnuto

Etape Grace 18/19 Zobrazit větší

Etape Grace white, dámská lyžařská helma

Preciznost v provedení této přilby a certifikované materiály jsou zárukou kvality a komfortu. Lyžařská helma Etape Grace se hodí na lyže i na snowboard.

Více informací

1 290,00 Kč

1 050,00 Kč S DPH

Ušetříte 240,00 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 5 000Kč
Doručení: 3-4 dny

Parametry

Sezóna2018/2019
Určeno proŽena
Skořepinaodlehčený EPS, polykarbonát
Ventilace12 ventilačních otvorů s regulací
Podšívka100 % polyester
NáušníkyKryty uší z měkkého materiálu
PoužitíLyže/snowboard
TechnologieIN MOLD, univerzální regulační systém QFS
Hmotnost455 g

Více informací

Lyžařská helma Etape Grace zaručuje dobré odvětrání a vysokou ochranu. Pro přilbu byla využita moderní technologie IN MOLD. Do výbavy lyžařské helmy Etape Grace patří 12 ventilačních otvorů s regulací, měkké kryty uší a univerzální regulační systém QFS.

IN MOLD - moderní technologie výroby lyžařských a snowboardových přileb. Vrchní skelet přilby je pomocí speciální technologie při vysoké teplotě nalisován přímo na polystyrenovou skořepinu. Přilba může mít menší hmotnost a získá luxusní vzhled.

QFS (Quick Fit System) – upínací systém, který umožňuje plynulou regulaci velikosti přilby podle obvodu hlavy a zajišťuje tak bezpečné a pohodlné usazení na hlavě. Maximálního komfortu je dosaženo použitím velmi přesného upínacího mechanismu s anatomicky tvarovaným kolečkem.

MĚKKÉ KRYTY UŠÍ – všechny modely přileb Etape mají kryty uší vyrobeny z měkkého materiálu, který navazuje na skořepinu přilby. Ochrana hlavy není v podstatě nijak snížena, ale významně to zvyšuje pohodlí při lyžování.

VENTILAČNÍ OTVORY – umožňují výměnu vzduchu pod přilbou a odvod vlhkosti. U všech modelů přileb Mango i Etape jsou opatřené plynulou regulací. Podstatně to zvyšuje komfort při lyžování, zvláště při teplém a slunečném počasí.