Prohlédnuto

Blog categories

Etape Rider Pro - lime/blue 18/19 Zobrazit větší

Etape Rider Pro - lime/blue 18/19

Dětská lyžařská přilba s modrým zorníkem. Preciznost v provedení a certifikované materiály jsou zárukou kvality a komfortu.

Více informací

1 790,00 Kč

1 690,00 Kč S DPH

Ušetříte 100,00 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 5 000Kč
Doručení: 3-4 dny

Parametry

Sezóna2018/2019
Určeno proDítě
SkořepinaOdlehčený EPS, polykarbonát
Ventilace12 ventilačních otvorů s regulací
Podšívka100 % polyester
NáušníkyKryty uší z měkkého materiálu
PoužitíLyže/snowboard
TechnologieIN MOLD, univerzální regulační systém QFS, modrý zorník - filtr kategorie S2: zrcadlový efekt, 100 % ochrana proti UV záření, odolný proti poškrábání, úprava proti zamlžení ZeroFog
Hmotnost490 g

Více informací

Dětská helma Etape Rider Pro zaručuje dobré odvětrání a vysokou ochranu. Pro přilbu byla využita moderní technologie IN MOLD. Do výbavy lyžařské helmy Etape Rider Pro patří 12 ventilačních otvorů s regulací, měkké kryty uší, univerzální regulační systém QFS a visor ZEROFOG s protizamlžovací úpravou.

IN MOLD - moderní technologie výroby lyžařských a snowboardových přileb. Vrchní skelet přilby je pomocí speciální technologie při vysoké teplotě nalisován přímo na polystyrenovou skořepinu. Přilba může mít menší hmotnost a získá luxusní vzhled.

QFS (Quick Fit System) – upínací systém, který umožňuje plynulou regulaci velikosti přilby podle obvodu hlavy a zajišťuje tak bezpečné a pohodlné usazení na hlavě. Maximálního komfortu je dosaženo použitím velmi přesného upínacího mechanismu s anatomicky tvarovaným kolečkem.

MĚKKÉ KRYTY UŠÍ – všechny modely přileb Etape mají kryty uší vyrobeny z měkkého materiálu, který navazuje na skořepinu přilby. Ochrana hlavy není v podstatě nijak snížena, ale významně to zvyšuje pohodlí při lyžování.

VENTILAČNÍ OTVORY – umožňují výměnu vzduchu pod přilbou a odvod vlhkosti. U všech modelů přileb Etape jsou opatřené plynulou regulací. Podstatně to zvyšuje komfort při lyžování, zvláště při teplém a slunečném počasí.

ZEROFOG – všechny visory Etape jsou doplněny technologií, která významně snižuje možnost mlžení visoru. Přes visor budete tedy mít nezkreslený a ostrý výhled.