Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost,vstřícnost,profesionalita.

2017-11-13

Prohlédnuto

Elan SL Fusion X EMX 11 19/20 Zobrazit větší
  • Servis v hodnotě
  • 500 Kč zdarma
  • Doprava zdarma

Servis na 1. sezónu
ZDARMA

Elan SL Fusion X + EMX 11, vel. 165 cm, 19/20

Model SL Fusion X je stejné závodní auto jako SLX, jen palivo má méně oktanu. Je ideální na nedělní vyjížďku – dostatečně sportovní a zároveň pohodovější a tolerantnější k chybám. Vydržíte na něm dělat krátké oblouky delší dobu při stejném množství paliva.

DélkaRádiusKrojení
16512.8121–68–104

Více informací

19 820,00 Kč

11 490 Kč s DPH

Ušetříte 8 330,00 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Parametry

Sezóna2019/2020
Určeno proMuž/unisex
Typ lyžařePokročilý/sportovní lyžař
ProfilArrow Rocker
Systém/podložkaFusion X / Arrow plate
VázáníEMX 11.0 GW Fusion X BLK/GRN
Typ lyžeSlalomka
Typ jádraDřevěné jádro Response Frame
TechnologieArrow, Boční hrany RST, Dřevěné jádro Response Frame, Jedna vrstva TI, Fusion X, Skluznice NanoTech

Více informací

  • Technologie Arrow využívá speciálně tvarované karbonové pláty a titanalové strukturální vrstvy, jejichž vzájemné působení v konstrukci lyže umožňuje bleskově rychlou ovladatelnost lyže a naprostou přesnost. Do lyže je zabudován karbonový plát s profilem camber, který způsobuje rychlý přenos síly na špičku lyže. Tato energie přechází na titanalovou vrstvu ve tvaru šipky a je okamžitě přeměněna na neuvěřitelně silný tlak na hrany.
  • Dřevěné jádro Response Frame je unikátní laminované dřevěné jádro sahající od špičky až po patku lyže. Střední část jádra je tvořena měkčím dřevem, kolem něhož je rám z tvrdého dřeva. Tato konstrukce zaručuje extrémní pevnost lyže a umožňuje poskytnout rozdílnou pružnost pro různé typy lyží.
  • Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.
  • Konstrukce Mono Ti využívá jednu vrstvu titanalu umístěnou na povrchu dřevěného jádra. Přispívá k lepšímu jízdnímu výkonu a větší poddajnosti lyže.
  • Systém Fusion je prvním skutečně integrovaným systémem lyžařského vázání na světě, který umožňuje rychlejší nasazení do oblouku a zlepšuje reakci lyží při přechodu z hrany na hranu.
  • Fusion X je špičkové vázání nové generace od Elanu. Revoluční provedení s jediným spojem přináší snadnější ohyb mezi lyží a vázáním, což usnadňuje nasazení oblouku. O 30% lehčí konstrukce ve tvaru pyramidy je posílena titanalem pro ještě lepší výkon a přímou, údernou pohyblivost lyže při přechodu z hrany na hranu. Lyžování ve vyšších rychlostech bude nyní díky přímému přenosu sil zase o trochu preciznější.
  • NANOTECHNOLOGIE = SKLUZNICE S NAPROSTO ŠPIČKOVÝM SKLUZEM

30 dalších produktů ve stejné kategorii: