Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost,vstřícnost,profesionalita.

2017-11-13

Prohlédnuto

Elan Amphibio 12 C PS ELS 11 20/21 Zobrazit větší
 • Servis v hodnotě
 • 500 Kč zdarma
 • Novinka
 • Doprava zdarma

Servis na 1. sezónu
ZDARMA

Elan Amphibio 12 C PS + ELS 11, vel. 168 cm, 20/21

Pokud jsou vaší doménou upravené sjezdovky a jste všestranný lyžař, lyže Amphibio 12 C vám poskytnou naprostou stabilitu a ovladatelnost pro celodenní brázdění svahů.

DélkaRádiusKrojení
16013.1125-76-104
16814.6125-76-104

Více informací

11 390,00 Kč

7 990 Kč s DPH

Ušetříte 3 400,00 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Parametry

Sezóna2020/2021
Určeno proMuž/unisex
Typ lyžařePokročilý/sportovní lyžař
ProfilAmphibio
Systém/podložkaPower Shift
VázáníELS 11.0 Shift GW Black
Typ lyžeAllmountain/Allround
Typ jádraDřevěné jádro Power
TechnologieTechnologie TruLine, Boční hrany RST, PowerShell, Dřevěné jádro Power, Karbon

Více informací

 • Řada Amphibio pro sezónu 2020/21 otevírá novou éru této kolekce univerzálních lyží, která se stále posouvá dopředu a využívá skvělé inovace. Velmi všestranné, dynamické a výborně ovladatelné lyže jsou určeny pro ty nejnáročnější a nejlepší všestranné lyžaře. Tato kolekce, proslulá svým nekompromisním výkonem, který zaručuje asymetrický profil Amphibio, dosahuje nyní ještě vyšší úrovně, a to díky technologii Amphibio Truline pro dokonalé oblouky.
 • Amphibio Truline posunuje asymetrický design lyží na úplně novou úroveň díky strategickému rozložení materiálu přes hrany lyží. Konstrukční materiál je umístěn po celé délce vnitřní hrany lyže, což jí dodává větší stabilitu v oblouku, zatímco odebrání materiálu na vnější hraně pomáhá hladkému a snadnému provedení ideálního oblouku.
 • Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.
 • PLÁŠŤ POWER SHELL = VYNIKAJÍCÍ STABILITA BEZ VĚTŠÍ HMOTNOSTI LYŽE.
 • Dřevěné jádro Power tvoří rám z topolového dřeva, který je vertikálně spojen s laminovanou vrstvou, což zaručuje větší torzní stabilitu a výbornou ovladatelnost lyží. Tato složená konstrukce také přispívá k lepšímu držení hran v oblasti špičky a patky a lyže díky ní mají stejnou pružnost na celé své délce.
 • Do lyže jsou vsazeny lehké karbonové trubičky, které probíhají po celé délce a kopírují tvar bočního vykrojení. Zaručují torzní stabilitu, silný odraz a zároveň přispívají k redukci materiálu v jádru lyže. Díky tomu mají lyže neuvěřitelně nízkou hmotnost, rychle reagují a jsou stabilní.
 • Systém Power Shift je plně integrovaný systém vázání s pružnou free-flexovou konstrukcí plate-in-plate (“podložka v podložce”). Unikátní prvky PowerEdge Lifters zaručují přímý přenos energie od vázání na lyže, což umožňuje rychlé nasazení oblouku a efektivní přenos sil v obloucích. Tlumiče vibrací na přední a zadní části podložky přispívají k lepšímu držení hran a kontrole nad lyžemi.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: