Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost,vstřícnost,profesionalita.

2017-11-13

Prohlédnuto

Elan Insomnia 16 Ti PS ELW 11 20/21 Zobrazit větší
  • Servis v hodnotě
  • 500 Kč zdarma
  • Novinka
  • Doprava zdarma

Servis na 1. sezónu
ZDARMA

Elan Insomnia 16 Ti PS + ELW 11, vel. 164 cm, 20/21

Lyže Insomnia 16 představují dynamickou kombinaci všestrannosti a silného designu, které budou dominovat sjezdovkám v každé rychlosti i v každém oblouku.

DélkaRádiusKrojení
15212.2121-73-104
15813.3121-73-104
16414.5121-73-104

Více informací

17 990,00 Kč

12 490 Kč s DPH

Ušetříte 5 500,00 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Parametry

Sezóna2020/2021
Určeno proŽena
Typ lyžařePokročilý/sportovní lyžař
ProfilAmphibio
Systém/podložkaPower Shift
VázáníELW 11.0 Shift GW BLK Blue B85
Typ lyžeAllmountain/Allround
Typ jádraLaminované dřevěné
TechnologieTechnologie TruLine, Boční hrany RST, Laminované dřevěné jádro, Power Shift, Jedna vrstva Ti

Více informací

Technologie

  • AMPHIBIO

Speciální profil s lehce zvýšenou špičkou a s výztuží ve tvaru šipky zaručuje okamžité nasazení oblouku a naprosto přesný výkon lyže.

Výztuž ve tvaru šipky na špičce lyže aktivuje profil rocker, proto je přední část lyže na výjezdu z každého oblouku silnější a stabilnější.

Technologie Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži.

Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, plynulé přechody a přispívá k poddajnosti lyže.

  • PROFIL AMPHIBIO TRULINE

Kombinace našeho profilu Amphibio® s tvarovaným titanem nám umožnila vytvořit první 4D technologii, která kombinuje výhody rockerového profilu na vnější straně lyže (pro snadnější zatáčení) a camberového profilu na vnitřní straně lyže (pro lepší přilnavost hran) s konvexní špičkou (pro přesné nasazení oblouku) a konkávní patkou (pro rychlý výjezd z oblouku).

Technologie Amphibio 4D je zcela inovativní, protože využívá tvarovaný titan. Využívá kombinaci dřevěného jádra Response Frame se speciálně (dvojitě) tvarovaným kovem a profilu Amphibio®. Díky této technologii jsou lyže naprosto univerzální a mají přesný výkon na hranách.

  • RST

Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

  • Laminované dřevěné jádro sahající od špičky až po patku lyže je speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Díky použití rozdílných druhů dřeva v různých kombinacích je možné upravit pružnost lyží pro různé typy lyžařského výkonu. Toto velmi citlivé a zároveň odolné dřevěné jádro umožňuje přenos sil přímo na hrany a zaručuje vynikající jízdní vlastnosti v různých podmínkách.
  • Konstrukce Mono Ti využívá jednu vrstvu titanalu umístěnou na povrchu dřevěného jádra. Přispívá k lepšímu jízdnímu výkonu a větší poddajnosti lyže.
  • POWER SHIFT

Systém PowerShift je plně integrovaný systém vázání s pružnou free-flexovou konstrukcí plate in-plate (“podložka v podložce”). Unikátní prvky PowerEdge Lifters zaručují přímý přenos energie od vázání na hranu lyže, což urychluje nasazení oblouku a usnadňuje ovládání lyže v obloucích. Tlumiče vibrací na koncových bodech podložky přispívají k pohodlnější jízdě a lepší ovladatelnosti lyží.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: